Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Orée des Salines' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojová vila 142 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s podávací okénko. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC. Topení. Terasa 100 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (8x). Pěkný výhled. K dispozici: pračka. Interne ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Orée des Salines, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_505_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová vila 142 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s podávací okénko. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC. Topení. Terasa 100 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (8x). Pěkný výhled. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:04
Mapa stránek ...