Ubytování ve Francii, Le Grau du Roi (Gard-Loz?re) v rekreačním domě 'Orée des Salines'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Orée des Salines, Le Grau du Roi
★★★

Francie, Gard-Loz?re, Le Grau du Roi

Francie, Gard-Loz?re, Le Grau du Roi
Číslo objektu: FR6615.505.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_505_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 39.674,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová vila 142 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s podávací okénko. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC. Topení. Terasa 100 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (8x). Pěkný výhled. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Nova, krásná vila v nové čtvrti na malém přírodním kanále, na okraji mořské saliny. Jedna strana vily hraničí s garáží komfortní vila 'Orée des Salines'. Na kraji obce, v obytné čtvrti, 1.9 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 550 m2 (oplocený), bazén (8 x 4 m, hloubka 100 - 170 cm, 15.05.-15.10.) s vnitřními schůdky a čištěním pomocí elektrolýzy soli. Venkovní sprcha, domek u bazénu s lednicí, terasa (100 m2), gril. Obchod 1 km, supermarket 1 km, písečná pláž 1.9 km. Golfové hřiště (42 jamek) 10 km, jízdárna 1.4 km. Domek u bazénu s barem, ledničkou, zahradním grilem. Systém čištění bazénu na bázi slané vody. Upravená zahrada, 250 m2, se nachází za domem, přístup po 5 schodech. Krásný výhled na mořské saliny a mokřady Camargue.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Le Grau du Roi:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Tento malý, kolem kanálu ležící rybářský přístav se vyvinul ve známí rekreační místo malé, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město přímo u moře, 33 km od Montpellier, 49 km od Nîmes. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino, krytý bazén. Doprava letadlem: letiště Montpellier (MPL), 22 km. Mořské akvárium. V arénách býčí zápasy. V Camargue safari.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Sportovní přístav Port Camargue, 3 km. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Minigolf. Rajtování, L'Espiguette 2 km. Půjčovna kol. Zábavní park.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 19:48
Mapa stránek ...