Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Floralies II' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 21 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 indukční varná deska). Sprcha/WC. Terasa 5 m2, krytá, jižní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Floralies II, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_340_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 21 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 indukční varná deska). Sprcha/WC. Terasa 5 m2, krytá, jižní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 03:04
Mapa stránek ...