Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Terrasses de la Baronnie' - Francie (Camargue), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře, severozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Terrasses de la Baronnie, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_330_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře, severozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.5.2019 01:32
Mapa stránek ...