Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Maisons de la Plage' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Topení. Terasa 18 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Maisons de la Plage, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_240_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Topení. Terasa 18 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 07:28
Mapa stránek ...