Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Maisons de la Plage' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená, otevřená galerie, výška stropu 130 - 220 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm). E-topení. Terasa 16 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Maisons de la Plage, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_240_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená, otevřená galerie, výška stropu 130 - 220 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm). E-topení. Terasa 16 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.2.2018 19:32
Mapa stránek ...