Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Sables d'Or' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Terasa 4 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Parkování. Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Sables d'Or, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_220_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Terasa 4 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Parkování. Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.1.2018 06:18
Mapa stránek ...