Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Saladelles' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 4 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Saladelles, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_205_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 4 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 20:08
Mapa stránek ...