Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Saladelles' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (malá trouba, trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, TV a DVD. Galerie s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC. Terasa 4 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. 5 x 2 m. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Saladelles, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_205_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (malá trouba, trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, TV a DVD. Galerie s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC. Terasa 4 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. 5 x 2 m.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:39
Mapa stránek ...