Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Saladelles' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 na 3 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna 13 m2 s TV. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha, WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj, výška stropu 160 - 300 cm s 1x francouzským lužkem a sprcha. E-topení. Terasa 4 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Saladelles, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_205_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 na 3 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna 13 m2 s TV. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha, WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj, výška stropu 160 - 300 cm s 1x francouzským lužkem a sprcha. E-topení. Terasa 4 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:04
Mapa stránek ...