Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Floride' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj se závěsem s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, lodžie. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Floride, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_190_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj se závěsem s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, lodžie. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 03:25
Mapa stránek ...