Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Grau Village' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 47 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Topení. Velká terasa 50 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Grau Village, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_165_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 47 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Topení. Velká terasa 50 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:36
Mapa stránek ...