Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'la maison Soleil' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový byt 120 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Otevřený salón s TV. Kuchyňský kout (5 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Klimatizace. V horním patře: (přikré schodiště) průchozí pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Park ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu la maison Soleil, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_154_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 120 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Otevřený salón s TV. Kuchyňský kout (5 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Klimatizace. V horním patře: (přikré schodiště) průchozí pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený, 2 Auta). x.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:54
Mapa stránek ...