Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Lagon Bleu' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 22 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup s 1x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 4 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Lagon Bleu, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_135_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 22 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup s 1x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 4 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:26
Mapa stránek ...