Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Los Amigos' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 20 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 4 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Los Amigos, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_130_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 20 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 4 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 09:33
Mapa stránek ...