Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Voiles d'Or-G?nois' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 6 m2, krytá, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Voiles d'Or-G?nois, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 6 m2, krytá, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:39
Mapa stránek ...