Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Résidence de la Mer' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 8 m2, krytá, zahradní sezení 15 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Résidence de la Mer, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_112_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 8 m2, krytá, zahradní sezení 15 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 21:58
Mapa stránek ...