Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Résidence de la Mer' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 35 m2, krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Résidence de la Mer, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_112_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 35 m2, krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 02:53
Mapa stránek ...