Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Grec' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 10 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž, 200 m. Pozor prosím: byt orientace na ulici. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Grec, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_108_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 10 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž, 200 m. Pozor prosím: byt orientace na ulici. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 27.5.2018 01:33
Mapa stránek ...