Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Rosiers Grimpants' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový řadový dům 128 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC, sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna 37 m2 s TV-satelit, rádio a CD. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Topení. Velká terasa 28 m2, jižní orientace, malá zahrada 65 m2, severní orientace a západní orientace. Zahradn ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Rosiers Grimpants, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový řadový dům 128 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC, sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna 37 m2 s TV-satelit, rádio a CD. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Topení. Velká terasa 28 m2, jižní orientace, malá zahrada 65 m2, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:39
Mapa stránek ...