Ubytování ve Francii, Anduze (Gard-Loz?re) v apartmánu 'Le Castellas'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Castellas, Anduze
★★

Francie, Gard-Loz?re, Anduze

Francie, Gard-Loz?re, Anduze
Číslo objektu: FR6786.110.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6786_110_2/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.789,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 200 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Velmi stylové zařízení: malý salón. 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm). Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl, TV. Koupelna, koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště). Terasa 50 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
St Bonnet Salendrinque 17 km od Anduze: Zámek 'Le Castellas', z 11. století. Vyvýšená poloha, 10 km od řeky. Společné: park 6'000 m2. Gril, dětské hřiště (houpačka). V rekreačním zařízení: pračka (společné). Úklid na vyžádání. Parkovací místo, garáž. Potraviny 1 km, supermarket 10 km, restaurace 1 km, koupaliště 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Anduze:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Mezi středozemním mořem a Cevennen leží Anduze, známé díky řece Le Gardon malé, historické město s 3'000 obyvatel, 40 km od Nîmes, 70 km od Port Camargue, 70 km od Montpellier. V obci: obchody, restaurace, muzeum, pamětihodnosti. Za vidění stojí: zámek Tornac, bambusové plantáže, známá hrnčířství, muzeum hudby, most 'Pont des Camisards' a jeskyně 'Grottes de Trabuc'.
informace pro letní ubytování
Aquapark 'Atlantide'. Kánoe, rafting. Rajtování. Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:54
Mapa stránek ...