Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Olympie' - Francie (Gard-Loz?re), Aigues Mortes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. Klimatizace. Terasa 80 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parková ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Olympie, Aigues Mortes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6606_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. Klimatizace. Terasa 80 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování, garáž. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:41
Mapa stránek ...