Ubytování ve Francii, Aigues Mortes (Gard-Loz?re) v rekreačním domě 'Olympie'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Olympie, Aigues Mortes
★★★

Francie, Gard-Loz?re, Aigues Mortes

Francie, Gard-Loz?re, Aigues Mortes
Číslo objektu: FR6606.500.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6606_500_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 35.874,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. Klimatizace. Terasa 80 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování, garáž. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní, pěkná vila 'Olympie'. Na kraji obce, 1.2 km od centra Aigues Mortes, 7 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 300 m2 (oplocený), bazén (7 x 4 m, hloubka 80 - 160 cm, 01.05.-30.09.) s vnitřními schůdky, alarmem a čištěním pomocí elektrolýzy soli. Obchod 1 km, potraviny 700 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Aigues Mortes:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, sředověké město s 6'000 obyvatel, 6 km od Grau du Roi, 34 km od Montpellier, 45 km od Nîmes. Veškeré služby v místě. Kino, pamětihodnosti. Dobře zachované městské hradby ze 13. století. Překrásný oanoramatický výhled z majáku na laguny Camargue. Malý přístav jachet. Výálety na člunech po řece Camargue.
informace pro letní ubytování
Pláž, 6 km od obce. Aquapark 'Grand Bleu', 12 km. Tenis. Rajtování. Zábavní park '1.07-31.08' 6 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:21
Mapa stránek ...