Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Moulin de Rabine' - Francie (Dordogne-Lot&Garonne), Villeneuve sur Lot. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 185 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru extra). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, topení ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Moulin de Rabine, Villeneuve sur Lot

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3953_103_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 185 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru extra). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, topení dřevem. Terasa 40 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x). Výhled do zahrady a na řeku. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 19:50
Mapa stránek ...