Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Colinoise' - Francie (Dordogne-Lot&Garonne), Montignac-Lascaux. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 98 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), umyvadlo a sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm), umyvadlo a sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s bar. WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled do údolí. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Colinoise, Montignac-Lascaux

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3906_310_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 98 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), umyvadlo a sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm), umyvadlo a sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s bar. WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled do údolí. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 04:59
Mapa stránek ...