Ubytování ve Francii, Montignac-Lascaux (Dordogne-Lot&Garonne) v rekreačním domě 'La Colinoise'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Colinoise, Montignac-Lascaux
★★★

Francie, Dordogne-Lot&Garonne, Montignac-Lascaux

Francie, Dordogne-Lot&Garonne, Montignac-Lascaux
Číslo objektu: FR3906.310.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3906_310_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.481,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 98 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), umyvadlo a sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm), umyvadlo a sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s bar. WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled do údolí. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Coly 13 km od Montignac-Lascaux: Útulný, komfortní rodinný dům 'La Colinoise', z 19. století, renovovaný, obklopen stromy a poli. Na kraji obce, 500 m od centra Coly, klidná poloha, 50 m od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 2'000 m2 (oplocená) s trávníkem 500 m2, stromy, bazén (10 x 5 m, hloubka 120 - 120 cm, 28.05.-30.09.). Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny 500 m, supermarket 12 km, restaurace, bar, kavárna 500 m. Golfové hřiště 25 km, tenis 4 km, jízdárna 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Montignac-Lascaux:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, známé, klidné město s 3'200 obyvatel, 25 km od Sarlat, 28 km od Beynac, 38 km od Brive. Muzeum, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Kánoe. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Paragliding. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Terenní čtyřkolka.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 15:40
Mapa stránek ...