Ubytování ve Francii, Montcaret (Dordogne-Lot&Garonne) v rekreačním domě 'La Raze'. Toto ubytování je pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Raze, Montcaret
★★

Francie, Dordogne-Lot&Garonne, Montcaret

Francie, Dordogne-Lot&Garonne, Montcaret
Číslo objektu: FR3905.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3905_101_1/
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 17.762,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, starožitné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x zkosený pokoj, výška stropu 120 - 180 cm s 2x lůžko. Sprcha/WC. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
La Raze 6 km od Moncarret: Stará, velká chalupa 'La Raze', obklopen stromy. Na kraji obce, samostatně stojící poloha ve svahu, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 1 ha, park 8'000 m2, bazén (nezapuštěný) hranatý, bez náhledu (4 x 7 m, hloubka 130 - 130 cm, 01.06.-30.09.). Ping-pong, zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: solárium, biliár, pračka. Parkovací místo u domu, garáž. Obchod 6 km, supermarket 15 km, kavárna 6 km, pláž ke koupání 8 km. Golfové hřiště 25 km, tenis 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Montcaret:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice, 22 km od St Emilion, 37 km od Bergerac, 65 km od Bordeaux.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Bergerac. Kánoe. Letní sporty, 35 - 40 km. Tenis. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 03:21
Mapa stránek ...