Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Colts Hill Cottage' - Francie (Dordogne-Lot&Garonne), Duras. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, stylové a starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit, stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, koupelna/WC, sprcha. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Boiler (200 l). Zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Maximáln ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Colts Hill Cottage, Duras

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3961_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, stylové a starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit, stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, koupelna/WC, sprcha. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Boiler (200 l). Zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Atraktivní vybavení v chatové stylu, s několika kusy starožitného nábytku. Komfortní obývací pokoj/jídelna s pohovkou a křesly, krbem, kamny na dřevo, satelitní TV s DVD, CD/MP3 přehrávač, kulatý jídelní stůl a židle. Kuchyně/jídelna s plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí/mrazákem, myčkou a pračkou. V přízemí je ložnice s oddělenými postelemi a koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. V patře jsou dvě ložnice, jedna s oddělenými lůžky a druhá s manželskou postelí a sprchou s WC. Dětská postýlka a židlička k dispozici. Ložní prádlo a ručníky zahrnuty v ceně. Pozor: k dispozici pouze anglické kanály.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.2.2018 23:13
Mapa stránek ...