Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Bouffardine' - Francie (Dordogne-Lot&Garonne), Domme. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 180 m2 na 3 podlažích, jižní orientace. Pěkné a stylové zařízení: salón s otevřený krb. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna, bidet, WC zvlášť. Ve spodním patře: otevřená velká jídelna. Vstup na zahradu, k bazénu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosený průchozí pokoj, nízká výška dveřního rámu 160 cm s 2x lůžko (90 cm), otevřený krb a TV-satelit. 1x zkosený pokoj s 2x l ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Bouffardine, Domme

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3925_130_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 180 m2 na 3 podlažích, jižní orientace. Pěkné a stylové zařízení: salón s otevřený krb. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna, bidet, WC zvlášť. Ve spodním patře: otevřená velká jídelna. Vstup na zahradu, k bazénu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosený průchozí pokoj, nízká výška dveřního rámu 160 cm s 2x lůžko (90 cm), otevřený krb a TV-satelit. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta). Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2018 17:05
Mapa stránek ...