Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Coquelicot' - Francie (Dordogne-Lot&Garonne), Borr?ze. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2 s otevřený krb a TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Koupelna, sprcha/WC. E-topení (extra). Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka. Koupelna v horním podlaži je zkosená (výška stropu: 0,8 - 2,5 m).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Coquelicot, Borr?ze

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3998_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2 s otevřený krb a TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Koupelna, sprcha/WC. E-topení (extra). Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka. Koupelna v horním podlaži je zkosená (výška stropu: 0,8 - 2,5 m).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:00
Mapa stránek ...