Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Arc en Ciel' - Francie (Dauphiné), Les Deux Alpes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. Výhled na hory. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je na úrovni -6.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Arc en Ciel, Les Deux Alpes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7205_400_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. Výhled na hory. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je na úrovni -6.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.7.2019 11:48
Mapa stránek ...