Ubytování ve Francii, Les Deux Alpes (Dauphiné) v apartmánu 'Arc en Ciel'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Arc en Ciel, Les Deux Alpes

Francie, Dauphiné, Les Deux Alpes

Francie, Dauphiné, Les Deux Alpes
Číslo objektu: FR7205.400.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7205_400_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.505,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. Výhled na hory. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je na úrovni -6.
Informace o domě (rezidenci)
6-patrová rezidence 'Arc en Ciel' na horském svahu, dosažitelná 6. patrem. Rezidence 'Arc en Ciel'. 2 km od centra, klidná poloha. Parkovací místo. Obchod, obchodní centrum, restaurace 600 m, koupaliště 2 km. Vlek 500 m, kabinková lanovka 2 km, zastávka ski-busu 100 m, kluziště 2 km. Pozor prosím: bez výtahu. Bez výtahu. El.topení.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Les Deux Alpes:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.650 - 3.563 m n.m.
Na překrásné vysočině. Zimní sportovní středisko s 3'500 obyvatel, 75 km východně od Grenoble. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, fitness-centrum.
informace pro letní ubytování
Bazén vyhřívaný. Tenis. Letní lyžování. Horské túry. Cesty pro túry na horském kole.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Les Deux-Alpes, počet přepravních zařízení: 58x celkem. 1x lanová dráha, 3x lanovky, 4x kabinkové lanovky, 25x sedačkové lanovky, 24x vleky. Celkem 200 km lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti od 2 let. Bežkařské tratě celkem v délce 15 km, zimní turistické cesty. Umělé kluziště. 'Jandry-Express' je nejrychlejší kabinovou lanovkou světa. Ve 20 minutách dosáhne 3200 m výšky. Svah Piedmontet je spojen s ledovcem, který je jednosměrným spojením z Piedmoutet k ledovci (z leva do prava) až do 3600 m. Večer je možné se dostat zpět dolů z ledovce na Piedmoutet sedačkovou lanovkou. Pro hosty Interhomu platí: pronájem lyžařského vybavení za přednostní ceny.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.6.2019 15:49
Mapa stránek ...