Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Chalets du Soleil' - Francie (Dauphiné), Les Deux Alpes. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 19 m2 v 8. patře. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. Parkování č. 33 (kryté). Dům Pleiades. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Chalets du Soleil, Les Deux Alpes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7205_200_21/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 19 m2 v 8. patře. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. Parkování č. 33 (kryté). Dům Pleiades.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:21
Mapa stránek ...