Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Prapelier' - Francie (Dauphiné), Les Deux Alpes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 32 m2 v 1. patře, jižní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 11 m2, jižní orientace. Pěkný výhled na hory.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Prapelier, Les Deux Alpes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7205_190_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 1. patře, jižní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 11 m2, jižní orientace. Pěkný výhled na hory.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:05
Mapa stránek ...