Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Grande Chaume' - Francie (Dauphiné), Les Deux Alpes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace a východní orientace. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: pračka.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Grande Chaume, Les Deux Alpes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7205_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace a východní orientace. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:31
Mapa stránek ...