Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Solaires' - Francie (Dauphiné), L'Alpe d'Huez. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (mikrovlnka, gril). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 5 m2, jižní orientace. Výhled na hory a do údolí. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. (Byt je ve 2. patře, což odpovídá vstupu do rezidence.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Solaires, L'Alpe d'Huez

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7200_180_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (mikrovlnka, gril). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 5 m2, jižní orientace. Výhled na hory a do údolí. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. (Byt je ve 2. patře, což odpovídá vstupu do rezidence.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:06
Mapa stránek ...