Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Balcon d'Huez' - Francie (Dauphiné), L'Alpe d'Huez. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 4. patře: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka). Nika, 1x pohovka pro 2 osoby. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Výhled na hory a do údolí. (přístup k bytu: 1 patro výše, ve srovnání ke vchodu do rezidence). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Balcon d'Huez, L'Alpe d'Huez

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7200_140_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 4. patře: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka). Nika, 1x pohovka pro 2 osoby. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Výhled na hory a do údolí. (přístup k bytu: 1 patro výše, ve srovnání ke vchodu do rezidence).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:10
Mapa stránek ...