Ubytování ve Francii, Lézardrieux (Côtes d'Armor) v apartmánu 'Gîte de la Plage'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Gîte de la Plage, Lézardrieux
★★

Francie, Côtes d'Armor, Lézardrieux

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Francie, Côtes d'Armor, Lézardrieux
Číslo objektu: FR2823.19.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2823_19_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.103,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Gîte de la Plage' dům pro 5 osob, 51 m2, komfortní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x postel a 1x dvoulůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, gril a jídelní stůl.Sprcha a oddělené WC.Terasa 10 m2, zahradní sezení 150 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, útulný řadový dům 'Gîte de la Plage', rok výstavby 1900 z 20. století, renovovaný v roce 2016.Pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta, 2.Poloha: na kraji obce obce Lézardrieux, centrální poloha v obytné čtvrti, u moře, na pláži. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání, 150 m2, oplocený), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 400 m, potraviny 400 m, supermarket 400 m, restaurace 450 m, písečná pláž 400 m, tenis 400 m, autobusová zastávka 100 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 100 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Lézardrieux:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Leží na sveru Bretaně v malém přístavu na břehu řeky Trieux. Malé město s 2'200 obyvatel, 6 km západně od Paimpol, 10 km východně od Tréguier, 15 km severně od Pontrieux.
informace pro letní ubytování
Pláž, 6 km od obce.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 06:59
Mapa stránek ...