Ubytování ve Francii, Le Grau du Roi (Camargue) v apartmánu 'La Résidence de la Mer'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Résidence de la Mer, Le Grau du Roi
★★

Francie, Camargue, Le Grau du Roi

Francie, Camargue, Le Grau du Roi
Číslo objektu: FR6615.112.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_112_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.951,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 8 m2, krytá, zahradní sezení 15 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'La Résidence de la Mer'. Ve čtvrti le Boucanet, 2 km od centra le Grau du Roi, 5 m od moře. Společné: bazén (01.07.-31.08.). Parkovací místo (omezený počet míst). Supermarket 1.5 km, obchodní centrum 1 km, restaurace 50 m, písečná pláž 10 m. Jízdárna 300 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Le Grau du Roi:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Tento malý, kolem kanálu ležící rybářský přístav se vyvinul ve známí rekreační místo malé, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město přímo u moře, 33 km od Montpellier, 49 km od Nîmes. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino, krytý bazén. Doprava letadlem: letiště Montpellier (MPL), 22 km. Mořské akvárium. V arénách býčí zápasy. V Camargue safari.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Sportovní přístav Port Camargue, 3 km. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Minigolf. Rajtování, L'Espiguette 2 km. Půjčovna kol. Zábavní park.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.7.2019 03:37
Mapa stránek ...