Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Vieux Château' - Francie (Burgundsko), Voutenay sur Cure. Jedná se o ubytování pro 15 osob, k dispozici je 13 pokojů z toho je 8 ložnic. 13-pokojový dům 300 m2 na 4 podlažích. Vkusné a osobité zařízení: velký vstup. V horním patře: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a CD. Salón s TV (plochá obrazovka), video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. Kancelář s knihovna. Velká kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov) s jídelní stůl. WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), koupelna/WC a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm). ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Vieux Château, Voutenay sur Cure

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4380_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 15 osob, k dispozici je 13 pokojů z toho je 8 ložnic
Popis ubytování (interiér)
13-pokojový dům 300 m2 na 4 podlažích. Vkusné a osobité zařízení: velký vstup. V horním patře: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a CD. Salón s TV (plochá obrazovka), video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. Kancelář s knihovna. Velká kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov) s jídelní stůl. WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), koupelna/WC a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Ve 3. patře: 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), koupelna/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), WC zvlášť, sprcha a TV (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm), umyvadlo. 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 100 cm), umyvadlo, WC zvlášť, sedací vana a TV (plochá obrazovka). Herní místnost. Altán. Zahradní nábytek, gril, lehátka, místo k posezení. Velmi pěkný výhled do zahrady, na řeku a Golfové hřiště. K dispozici: sušička, telefon, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, dřevo (extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Cca 1200 m2. Přízemí: velká vstupní hala se schodištěm. Sál se zbraněmi (vstupní hala). 1. patro: salon s otevřeným krbem, stereo zařízení, TV, video, DVD. Velký jídelní sál s otevřeným krbem. Knihovna. Kuchyně s pianem, myčka, lednička, mraznička. Oddělené WC. 2. patro: 1 pokoj s francouzským lůžkem (180 cm), TV, koupelna, WC. 1 dvoulůžkový pokoj, TV, koupelna, WC. 3. patro: 1 pokoj s francouzským lůžkem (180 cm), koupelna/WC. 1 pokoj s francouzským lůžkem (160 cm), TV, sprcha, WC. 2 pokoje s francouzským lůžkem (160 cm), umyvadlo. 1 pokoj s francouzským lůžkem (2 m, 2 oddělené matrace), TV, koupelna, WC. Herna se stolním tenisem. Věž (část zámku) s vlastním vchodem. Přízemí: salon. 1. patro: oválný pokoj s francouzský lůžkem (160 cm), koupelna/bidet/WC. Prádelna s pračkou, sušička. Telefon s počitadlem. Upozornění: 1 prostorový metr dřeva v ceně, další pak za poplatek na místě.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 13:46
Mapa stránek ...