Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Pierres Dorees' - Francie (Burgundsko), Tournus. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 120 m2 na 3 podlažích. Komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit a digitální TV (plochá obrazovka), rádio, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Ve 2. patře: herní místnost. Zahrada. Zahradní nábytek, g ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Pierres Dorees, Tournus

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4506_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 120 m2 na 3 podlažích. Komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit a digitální TV (plochá obrazovka), rádio, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Ve 2. patře: herní místnost. Zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Velmi pěkný výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, dřevo (extra). Internet (DSL/LAN, zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 11:17
Mapa stránek ...