Ubytování ve Francii, Tournus (Burgundsko) v rekreačním domě 'Les Pierres Dorees'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Pierres Dorees, Tournus
★★★

Francie, Burgundsko, Tournus

Francie, Burgundsko, Tournus
Číslo objektu: FR4506.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4506_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.254,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 120 m2 na 3 podlažích. Komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit a digitální TV (plochá obrazovka), rádio, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Ve 2. patře: herní místnost. Zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Velmi pěkný výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, dřevo (extra). Internet (DSL/LAN, zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Bonnay 15 km od Tournus: Starý, komfortní rodinný dům 'Les Pierres Dorees', 2-podlažní, rok výstavby 1870, renovovaný, obklopen poli. V obci 100 m od centra Bonnay, samostatně stojící, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem, dvůr. Dětské hřiště (skluzavka, houpačka). (5 schodů). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 200 m, supermarket 9 km, restaurace 4 km, centrum dostupné pěšky během 2 min. Nádraží 35 km, koupaliště 15 km. Golfové hřiště 35 km, tenis 15 km, jízdárna 15 km, sportovní centrum 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (v ceně). Prodej místních zemědělských výrobků. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Tournus:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické město s 5'892 obyvatel, na řehu řeky (40 km od Macon. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Podél řeky Saone. Památky: Klášter St Philibert, kostel St Madeleine, malé idylické uličky. Možnost plaveb, turistika a cykloturistika, letecké aktivity (horkovzdušný balón, ultralehká letadla). Rybaření (s povolením).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 23:50
Mapa stránek ...