Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chez Milou' - Francie (Burgundsko), Tanlay. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům na 2 podlažích. Pěkné a stylové zařízení: malý obývací pokoj s CD, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Zkosen 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na krajinu a na kanál. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chez Milou, Tanlay

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4382_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům na 2 podlažích. Pěkné a stylové zařízení: malý obývací pokoj s CD, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Zkosen 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na krajinu a na kanál. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:16
Mapa stránek ...