Ubytování ve Francii, Tanlay (Burgundsko) v rekreačním domě 'Chez Milou'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Chez Milou, Tanlay
★★

Francie, Burgundsko, Tanlay

Francie, Burgundsko, Tanlay
Číslo objektu: FR4382.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4382_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.871,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům na 2 podlažích. Pěkné a stylové zařízení: malý obývací pokoj s CD, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Zkosen 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na krajinu a na kanál. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Commissey 2 km od Tanlay: Pěkná, stylová chata 'Chez Milou'. Na kraji obce, klidná poloha, 50 m od kanálu, nutno přejít silnici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 30 m2 (oplocený) s rostlinami a květinami, dvůr. Terasa, zahradní nábytek, gril. K dispozici: jízdní kola (4). Parkovací místo. Obchod 2 km, supermarket 2 km, obchodní centrum 9 km, restaurace 2 km, bar 2 km, kavárna 2 km, koupaliště 9 km. Golfové hřiště 2 km, tenis 5 km, sportovní centrum 9 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Nevhodné pro děti do 8 let. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Tanlay:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Krásný zámek z přelomu 16. a 17. století - Chateau de Tanlay. Nachází se na kanálu Canal De Bourgogne, který je ideálním pro pěší turistiku, vyjížďky na kole a kde si lze vypůjčit lodě. Historická vesnice s 1'000 obyvatel. V obci: pekařství, pošta, restaurace.
informace pro letní ubytování
Bazén 10 km. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Tanlay. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.8.2018 13:11
Mapa stránek ...