Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Château de Sermizelles' - Francie (Burgundsko), Sermizelles. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 110 m2 na 3 podlažích, komfortní zařízení.Obývací pokoj s Místní TV stanice. Kouření zakázáno.Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s trouba a myčka. Jídlo: snídaně (extra), plná penze (extra), polopenze (extra).Sprcha/WC a oddělené WC.Další zařízení: pračka.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Château de Sermizelles, Sermizelles

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4501_3_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 110 m2 na 3 podlažích, komfortní zařízení.Obývací pokoj s Místní TV stanice. Kouření zakázáno.Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s trouba a myčka. Jídlo: snídaně (extra), plná penze (extra), polopenze (extra).Sprcha/WC a oddělené WC.Další zařízení: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 15:46
Mapa stránek ...