Ubytování ve Francii, Sermizelles (Burgundsko) v rekreačním domě 'Château de Sermizelles'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Château de Sermizelles, Sermizelles
★★★

Francie, Burgundsko, Sermizelles

Francie, Burgundsko, Sermizelles
Číslo objektu: FR4501.3.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4501_3_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.186,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 110 m2 na 3 podlažích, komfortní zařízení.Obývací pokoj s Místní TV stanice. Kouření zakázáno.Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s trouba a myčka. Jídlo: snídaně (extra), plná penze (extra), polopenze (extra).Sprcha/WC a oddělené WC.Další zařízení: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, historický selský statek 'Château de Sermizelles' z 17. století, renovovaný v roce 2009, obklopen stromy.Zařízení domu: herní místnost, ústřední topení.Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: obce Sermizelles obce Vezelay, pod chapelle notre dame d'orient, u potoka. Výhled z domu na město a na les.Okolí domu: park (ke spoluužívání, 9'999 m2), dětské hřiště (ke spoluužívání), ping-pong (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 8 km, potraviny 8 km, supermarket 8 km, restaurace 5 km, sportovní centrum 8 km, tenis 8 km, tenisová hala 8 km, jízdárna 8 km, Metro 2 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 13:40
Mapa stránek ...