Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Lochere' - Francie (Burgundsko), Semur en Auxois. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 80 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení na naftu. Zahrada, trávník. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Lochere, Semur en Auxois

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4479_105_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení na naftu. Zahrada, trávník. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:53
Mapa stránek ...