Ubytování ve Francii, Semur en Auxois (Burgundsko) v rekreačním domě 'La Lochere'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Lochere, Semur en Auxois
★★★

Francie, Burgundsko, Semur en Auxois

Francie, Burgundsko, Semur en Auxois
Číslo objektu: FR4479.105.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4479_105_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.270,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení na naftu. Zahrada, trávník. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Marigny le Cahouet 10 km od Semur en Auxois: Pěkný, útulný, komfortní rodinný dům 'La Lochere'. V obci 200 m od centra Marigny le Cahouet, samostatně stojící, klidná poloha, 8 km od kanálu, 8 km od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 1'000 m2 (není oplocena) s trávníkem a stromy. V domě: odkládací místnost na kola, k dispozici jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně. (5 schodů). Parkovací místo na pozemku, garáž. Obchod 5 km, potraviny 150 m, supermarket 5 km, restaurace 600 m, bar 150 m, nádraží 12 km, koupaliště 28 km, pláž ke koupání 8 km, 8 km. Golfové hřiště 15 km, jízdárna 12 km. Atrakce v blízkosti: Musée Alesia, Ruines Gallo-Romaines, Canal de Bourgogne 500 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (v ceně). Zvířata v sousedství.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Semur en Auxois:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé opevněné město Semur-en-Auxois sedící na skalnatém útesu se středověkou bránou a antickými zahradami se nachází u řeky Armançon. Místa zájmu: velký kostel Notre-Dame ze třináctého století, renesanční věž a pěší cesta podél 'Promenade des Remparts', která nabízí krásný výhled na město. Malé, sředověké město s 4'545 obyvatel, na řehu řeky (81 km od Dijon. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Tenis (4x venkovní kurt, 1x krytý kurt).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:41
Mapa stránek ...