Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'L'Ozerain' - Francie (Burgundsko), Semur en Auxois. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Velmi komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. V horním patře: 1x otevřený velký pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). Sprcha, WC zvlášť. Malá zahrada, trávník. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů, dřevo (extra). I ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě L'Ozerain, Semur en Auxois

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4479_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Velmi komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. V horním patře: 1x otevřený velký pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). Sprcha, WC zvlášť. Malá zahrada, trávník. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 02:50
Mapa stránek ...