Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Shangri-la' - Francie (Burgundsko), Poncey sur l'Ignon. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Renovovaný v roce 2015, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, CD a stereo přehrávač. 1x malý pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, topení dřevem. V horním patře: otevřený velký salón 72 m2, na 2 rovinách s otevřený krb, CD, stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. 1x pokoj s 1x franco ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Shangri-la, Poncey sur l'Ignon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4480_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Renovovaný v roce 2015, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, CD a stereo přehrávač. 1x malý pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, topení dřevem. V horním patře: otevřený velký salón 72 m2, na 2 rovinách s otevřený krb, CD, stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (120 cm, v délce 190 cm), umyvadlo. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 190 cm). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Terasa 80 m2, malé zahradní sezení 40 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled do údolí, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, žehlička, dřevo (extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 13 vnějších schodů. El topení v ložnicích. Dřevo extra. Dva klenutím od sebe oddělené salony, jeden z nich s otevřeným krbem. Malá mraznička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:47
Mapa stránek ...